Cineplexx Kragujevac Plaza Bioskopski program od 26. maja do 1. juna
ČETVRTAK 26. maj
Alisa iza ogledala 3D –19:00, 21:15
Alisa iza ogledala – 16:45
Dobri momci – 18:15, 20:30, 22:10
Rachet i Clank (sinhronizovano) 3D – 16:20
Megin plan – 16:10
Slučajna ljubav (COMEDY FEST) – 18:00
Ostrvo ljubavi (COMEDY FEST) – 20:15
Slatka tajna orgazma (COMEDY FEST) – 22:30
X-men: Apokalipsa 3D – 18:50, 21:35
Loše komšije 2 – 20:00, 22:00
Angry birds film (sinhronizovano) 3D – 16:00, 18:00
Angry birds film (sinhronizovano) – 16:55
Izdajnik po nasem ukusu –22:45
Kapetan Amerika – Gradjanski rat 3D – 19:20
Burek – 17:30
PETAK 27. maj
Alisa iza ogledala 3D – 19:00, 21:15
Alisa iza ogledala – 16:45
Dobri momci – 18:15, 20:30, 22:10
Rachet i Clank (sinhronizovano) 3D – 16:20
Megin plan – 16:10
Iznenađenje (COMEDY FEST) – 18:00
Narodni heroj Ljiljan Vidić (COMEDY FEST) – 20:15
Kiki, ljubav je brza (COMEDY FEST) – 22:30
X-men: Apokalipsa 3D – 18:50, 21:35
Loše komšije 2 – 20:00, 22:00
Angry birds film (sinhronizovano) 3D – 16:00, 18:00
Angry birds film (sinhronizovano) – 16:55
Izdajnik po nasem ukusu – 22:45
Kapetan Amerika – Gradjanski rat 3D – 19:20
Burek – 17:30
SUBOTA 28. maj
Warcraft: Početak 3D (premijerne projekcije) – 19:30, 22:00
Alisa iza ogledala 3D –14:30, 19:20, 21:30
Alisa iza ogledala – 12:20, 16:45
Dobri momci – 18:15, 20:30
Rachet i Clank (sinhronizovano) 3D–12:20, 14:20, 16:20
Megin plan – 16:10
Posetioci 3: Revolucija (COMEDY FEST) – 18:00
Te lude 80-te!! (COMEDY FEST) – 20:15
Sahraniti bivšu (COMEDY FEST) – 22:30
X-men: Apokalipsa 3D – 12:00, 18:50, 21:35
X-men: Apokalipsa – 14:45
Loše komšije 2 – 20:00, 22:00
Angry birds film (sinhronizovano) 3D – 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Angry birds film (sinhronizovano) – 13:00, 15:00, 16:55
Izdajnik po nasem ukusu – 22:45
Kapetan Amerika – Gradjanski rat 3D – 13:20
Burek – 17:30
NEDELJA 29. maj
Warcraft: Početak 3D (premijerne projekcije) – 19:30, 22:00
Alisa iza ogledala 3D – 14:30, 19:20, 21:30
Alisa iza ogledala – 12:20, 16:45
Dobri momci – 18:15, 20:30
Rachet i Clank (sinhronizovano) 3D – 12:20, 14:20, 16:20
Megin plan – 16:10
Scenarista ljubavi (COMEDY FEST) – 18:00
Stogodišnjak (COMEDY FEST) – 20:15
Tri muškarca i onaj četvrti (COMEDY FEST) – 22:30
X-men: Apokalipsa 3D – 12:00, 18:50, 21:35
X-men: Apokalipsa – 14:45
Loše komšije 2 – 20:00, 22:00
Angry birds film (sinhronizovano) 3D – 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Angry birds film (sinhronizovano) – 13:00, 15:00, 16:55
Izdajnik po nasem ukusu – 22:45 Kapetan Amerika – Gradjanski rat 3D – 13:20
Burek – 17:30
PONEDELJAK 30. maj / UTORAK 31. maj / SREDA 01. jun
Warcraft: Početak 3D (premijerne projekcije) – 19:30, 22:00
Alisa iza ogledala 3D – 19:20, 21:30
Alisa iza ogledala – 16:45
Dobri momci – 18:15, 20:30
Rachet i Clank (sinhronizovano) 3D– 16:20
Megin plan – 17:20 X-men: Apokalipsa 3D – 18:50, 21:35
X-men: Apokalipsa – 20:40
Loše komšije 2 – 20:00, 22:00
Angry birds film (sinhronizovano) 3D – 16:00, 18:00
Angry birds film (sinhronizovano) – 16:55
Izdajnik po nasem ukusu – 22:45
Kapetan Amerika – Gradjanski rat 3D – 17:50
Burek – 16:00
foto: Cinneplexx