Trenutno se nalazite na strani: Vesti Sport Fudbal Užičani iznenadili Kragujevčane, remi Novog Pazara i Temnića

Užičani iznenadili Kragujevčane, remi Novog Pazara i Temnića

Susret starih rivala u Kragujevcu u znaku gostiju, golman Đurić blistao. U susretu starih rivala na „Čika Dači“, Kragujevčani su, i pored inicijative svih 90 minuta doživeli neočekivani poraz, Radnički 1923 – Sloboda 0:2.

Radnički 1923 – Sloboda 0:2 (0:0) Strelci: Stojanović u 59. i Babić u 88. minutu. Kragujevac – Stadion: „Čika Dača“. Gledalaca: 1.500. Sudija: Andrija Stojanović. Pomoćnici: Ivan Krstić i Nikola Milosavljević (svi iz Beograda).

RADNIČKI 1923: Raičević, Varjačić, Dragačević (od 39. B. Miljuš), Petrović, M. Ilić, Nedović, Vidović, Lukić (od 59. Andrić), Vićentijević, Đurđević, Ivković (od 73. Cvijović).

SLOBODA: Đurić, Glišović, Vučković, Vidić, Nikolić, Krmar, Cvetić (od 75. Babić), Peličić, Stojanović (od 90. Jovanović), Benjamin (od 88. Atanasković), Đorđević .